پادکست های آموزشی

کسب درآمد دلاری با فروش محصولات ایرانی به ایرانیان خارج از کشور

احتمالا مطالب بسیار زیادی در مورد کسب درآمد دلاری دیده یا شنیده اید.حتما هم به این نکته واقف هستید که فوق العتده لذت بخش است که ما دلاری درآمد داشته باشیم اما به صورت تومان آن را خرج نماییم.

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که برای کسب درآمد دلاری راهکارهای بسیار زیادی است که در دوره آموزشی 22 راهکار اجرایی و عملی کسب درآمد دلاری در ایران در مورد آنها توضیح داده شده است.

به این نکته هم توجه داشته باشید که کسب درآمد دلاری سختی های خاص خودش را داراست و بیشتر این دشواری ها و سختی ها به خاطر شرایط تحریمی است که در چند سال اخیر متوجه کشور ما شده است.

ذکر این نکته نیز لازم و ضروری است که سخت و دشواربودن کسب درآمد دلاری به این معنی نیست که این کار غیرممکن می باشد و گواه آن نیز افراد بسیار زیادی هستند که از داخل کشور عزیزمان ایران درآمد دلاری دارند.

ما در اینجا صوت پانزدهمین روش کسب درآمد دلاری از مجموع 22 راهکار کسب درآمد دلاری در ایران را برای شما قرار داده ایم تا اطلاعات شما در این زمینه بیشتر شود.

 

سید محمد علوی

سید محمد علوی هستم از آکادمی علوی جایی که تلاش می کنیم افرادی که صاحب شغل ودرآمد نیستند صاحب شغل شوند و افرادی که شاغل هستند بتوانند درآمد خود را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن