افرایش درآمد

راهنمای کامل کسب درآمد دلاری در ایران

بگذارید در ابتد ای امر به این نکته اشاره کنیم که تحت هیچ شرایطی کسب درآمد دلاری کار راحتی نیست،البته منظورمان از این حرف این نیست که این کار غیرممکن است بلکه هدفمان این است که در جریان باشید این کار هم همانند خیلی کارهای دیگر چالش ها وسختی های خاص خودش را دارا می باشد.

بررسی دقیق شرایط در زمان اقدام برای کسب درآمد دلاری

هر زمان که تصمیم داشتید برای کسب درآمد دلاری اقدام کنید شرایط را به خوبی بسنجید چرا که این امکان وجود دارد شرایط در زمانی که شما می خواهید فعالیتی انجام دهید نسبت به قبل متفاوت باشد.

به عنوان مثال شاید سایتی ما را تحریم کرده اما حالا تحریمش را برداشته و بالعکس و یا اینکه شرکتی که قبلا برای افتتاح حساب دلاری و یا تبدیل دلار به ریال فعالیت داشته حالا دیگر این کار را انجام نمی دهد و یا اینکه در زمانی که شما قصد فعالیت برای کسب درآمد دلاری دارید فعالیت نسبت به قبل،سخت تر و پیچیده تر شده است.

پس به این نتیجه می رسیم که هر زمان که قصد داشتیم کسب درآمد دلاری را شروع نماییم حتما به طور کامل شرایط را از تمام لحاظ سنجیده و سپس اقدام نماییم.

افتتاح حسب برای کسب درآمد دلاری

برای کسب درآمد دلاری می بایست حتما یک حساب paypal داشته باشیم که به ویزا کارت ما متصل خواهد شد تا با استفاده از آن بتوانیم برداشت و حتی پرداخت های دلاری خود را انجام دهیم.

دو روش افتتاح حساب دلاری

در اینجا می خواهیم دو روش برای افتتاح حساب دلاری را خدمت شما معرفی نماییم.

استفاده از دوستان یا آشنایان ساکن در خارج از ایران

با استفاده از شرایطی تحریم که حداقل در زمان حاضر دامن گیر ما شده است ما عملا نمی توانیم از داخل کشور عزیزمان ایران نسبت به افتتاح حساب دلاری اقدام نماییم.

اگر دوست یا آشنایی در خارج از ایران داریم می توانیم از وی درخواست کنیم تا یک حساب دلاری افتتاح نموده و با استفاده از ویزا کارت وی بتوانیم کارهای خودمان را انجام دهیم.

این مورد دقیقا مثل این است که به عنوان مثل فردی در یکی از بانک های داخل کشور(مثلا بانک ملی)حسابی را افتتاح نموده و کارت و مشخصات حساب خود را در اختیار فرد دیگری قرار داده و آن فرد کارهای بانکی خود را با استفاده از آن حساب انجام دهد.

افتتاح حساب دلاری با استفاده از شرکت های واسطه

باز هم این نکته را یادآور می شویم که با استفاده از شرایط تحریمی که متوجه کشور ما شده است عملا امکان افتتاح حساب دلاری برای هموطنان ساکن در کشور مهیا نیست.

علاوه بر راهکار اول،دومین راهکار این است که از شرکت های واسطه ای که این کار را انجام می دهند بخواهیم کارهای مربوط به افتتاح حساب دلاری را برای ما انجام دهند.

در این حالت نیز این شرکت ها ما را به عنوان یک شهروند غیرایرانی معرفی نموده و به این ترتیب می توانند یک حساب دلاری برای ما افتتاح نمایند.

روش های گوناگون کسب درآمد دلاری در ایران

در حال حاضر در ایران کسب درآمد دلاری به دو صورت فیزیکی و اینترنتی امکان پذیر می باشد.

کسب درآمد دلاری به صورت فیزیکی

وقتی می خواهیم محصولات پرطرفداری مثل عسل،پسته،خرما و… را به مردم سایر نقاط جهان و همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور عرضه کنیم،در این حالت کسب درآمد دلاری به صورت فیزیکی محقق خواهد شد.

کسب درآمد دلاری به صورت اینترنتی

در مواردی که ما خدماتی مثل طراحی سایت،طراحی گرافیکی،طراحی اپلیکیشن موبایل و مواردی از این دست را انجام می دهیم حالت اینترنتی کسب درآمد دلاری محقق می شود.

آیا تلاش برای درآمد دلاری مقرون به صرفه است؟

با توجه به تفاوت نرخ ریال و دلار،کسب درآمد دلاری کاملا مقرون به صرفه است و بسیار ارزشمند می باشد که ما برای کسب درآمد دلاری تلاش نموده و بتوانیم به این هدف دست یابیم.

البته باز هم باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که کسب درآمد دلاری اصلا کار آسانی نیست و دشواری های خاص خودش را دارد و خصوصا شرایط تحریم موجب می شود که ما بسیار دست به عصا حرکت کرده و در شروع کار و خصوصا بحث افتتاح حساب دلاری همه جوانب کار را به خوبی بسنجیم تا خدای نخواسته بعدا دچار ضرر و زیان مالی و سایر مشکلات جانبی ناشی از سهل انگاری در این امر نشویم.

سید محمد علوی

سید محمد علوی هستم از آکادمی علوی جایی که تلاش می کنیم افرادی که صاحب شغل ودرآمد نیستند صاحب شغل شوند و افرادی که شاغل هستند بتوانند درآمد خود را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن